Pohodové pobyty za příjemnou cenu

Reference

 • Chtěl bych poděkovat panu Koudelovi a jeho lidem v Nečtinech. Byl jsempříjemně překvapen jejich vstřícností a schopností operativně vše řešit včetně značně nadstandardních věcí. Nečtiny jsou hodně specifické, buď je má člověk rád nebo v nich víc vidí všechny jejich nedostatky. Ale když vím do čeho jdu a personál se takto snaží, je to moc velké plus. Držím palce, ať to tak zůstane. My se plánujeme za rok vrátit.
  Jiří Sitera Zču - CIV
 • Oddíly Kobry Kladno – karate, kickbox a Jiu-Jitsu oceňuji vstřícné a příjemné jednání pana Koudely, pana Seidla i personálu kuchyně i baru. Je příjemné vidět, kolik práce se na zámku dělá ke zlepšení prostředí pro návštěvníky. Jsme tu na soustředění již popáté a rádi se sem budeme vracet. Trochu zlepšit kvalitu jídla, vyměnit proleželé matrace, doplnit na pokoje noční stolky a zrcadla a vybudovat WORKOUTové hřiště a ještě pár „ detailů“ – to bychom uvítali.
  Hlavní trenér Kobra Kladno
 • Spolek Ašských bajkerů děkuje za super servis, stravu a ochotu personálu. Bylo to tu fajn. Přejeme mnoho úspěchů celému týmu.
  Za Ašské bajkery Lenka Poláková
 • Velmi milý a ochotný personál, který je nám vždy ochoten připravit nejen vegetariánské pokrmy, ale i veganské a bezlepkové. Snad brzy naviděnou.
  Společnost Tady a teď
 • MS BIKE ACADEMY KEMP děkuje za příjemně strávený týden na Zámku Nečtiny. Perfektní zázemí, ochotný personál a vynikající kuchyně.
  Milan Spěšný a kolektiv
 • Z pověření účastníků kurzů CŽV si dovoluji vyslovit ocenění personálu zámku Nečtiny za vstřícné a velmi ochotné jednání a úroveň stávajících služeb. Obojí pomohlo vytvořit pozitivní atmosféru, která je nezbytná k naplnění cílů vzdělávacího procesu. Děkuji.
  Mgr. Vladimíra Lovasová PhDr., garant studia CŽU
 • Moc jsme si to tady užili!!! Nejlépe strávený týden s nejlepšíma lidma v TOP Zámku Nečtiny . Moc oceňujeme velmi příjemnou obsluhu, výborné jídlo, super kávu a trpělivost obsluhy baru v přízemí. Během pobytu jsme si všichni odpočinuli a užili jsme si super párty a spoustu zábavy. Rozhodně se nám po týdnu nechce domů a snad se sem brzy vrátíme
  Přírodovědecká fakulta UK, 2. Ročník geografie a kartografie
 • Děkujeme za naprosto dokonalý víkend. Spousta srandy, velice milý a ochotný personál. Moc dobré jídlo a dokonalý relax.
  Hanka za swingovou skupinu
 • Ubytování: v pokojích přibyly poličky, věšáky, atd, což byla příjemná změna. Ve druhém patře občas netekla večer teplá voda, ale nebylo to nijak tragické. Všude bylo čisto, každý den ráno úklid společných prostor. Strava: perfektní, nedá se nic vytknout, bohaté snídaně, vynikající omáčky a polévky. Možnost velkých a malých porcí je pro nás plně vyhovující. Personál: velice ochotný, komunikace s panem Koudelou je bezproblémová, vždy nám vyjde vstříc. Pan Sajdl je extra třída!!!!! Zasloužil by si medaily za to, co pro zámek všechno dělá. Podmínky: byl jsem mile překvapen, že jsme dostali dospělé osoby zdarma na ubytování. Za celou dobu, co do Nečtin jezdíme, jsme poprvé zažili, že přibylo několik nových věcí. Bazén, dětské hřiště, upravené ohniště, obnovené volejbalové hřiště, atd. Byli jsme letos opět spokojeni a moc rádi se vrátíme v příštích letech. S pozdravem.
  Jiří Harajda, CK PALMERA
 • 1

Vybavení zámku

 • Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.
  Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.
 • Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou, trampolínou a houpačkami.
  Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou, trampolínou a houpačkami.
 • Na zámku najdete pokoje pro jednotlivce, páry, rodiny i celé skupiny. Jeden z pokojů je vybaven i vlastní infrasaunou.
  Na zámku najdete pokoje pro jednotlivce, páry, rodiny i celé skupiny. Jeden z pokojů je vybaven i vlastní infrasaunou.
 • Léto patří vodě a my na to nezapomínáme. Přímo v zámeckém parku máme připraven malý bazén i lehátka na opalování.
  Léto patří vodě a my na to nezapomínáme. Přímo v zámeckém parku máme připraven malý bazén i lehátka na opalování.
 • Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 lidí, otevřenou zahradní terasu, příjemné posezení v baru i speciální bar pro děti.
  Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 lidí, otevřenou zahradní terasu, příjemné posezení v baru i speciální bar pro děti.
 • Jsme připraveni i na deštivé dny s řadou her v společenské místnosti. Vyzvěte své blízké na zápas v ping-pongu, stolním fotbale, kulečníku nebo šipkách.
  Jsme připraveni i na deštivé dny s řadou her v společenské místnosti. Vyzvěte své blízké na zápas v ping-pongu, stolním fotbale, kulečníku nebo šipkách.
 • Dvě prostorné učebny s IT tabulemi
 • Půjčovna elektrokol a koloběžek
 • Wifi