Pohodové pobyty za příjemnou cenu

Relax pro všechny

Jak si představujete odpočinek? Klid uprostřed nádherné přírody, zajímavé výlety, čas na rodinu a přátele? Právě jste našli dovolenou svých snů, zámek Nečtiny.

Nabídneme Vám skvělý relax v překrásné přírodě a pestré sportovní vyžití nejrůznějšího charakteru.

Dovolená podle přání – batoh na zádech i nohy nahoře

Na zámku Nečtiny máte vše na dosah – krásy přírodního parku Manětínská, zajímavé kulturní památky i příležitost si zasportovat. Je jen na vás, jak se rozhodnete. Nabízíme vám božský klid i šanci dát si pořádně do těla.

Až vás omrzí poklidný odpočinek v zámeckém parku, můžete vyrazit do nedalekých Nečtin do regionálního muzea, na prohlídku renesanční radnice a barokního kostela.

Další tipy na kratší i celodenní výlety naleznete zde.

Pro ty z vás, kteří nevydrží dlouho sedět, máme skvělou zprávu. Přímo v zámecké zahradě si můžete zahrát fotbálek či volejbal a ve vnitřní tělocvičně se protáhnout s TRX, bosu, stepy, flowiny i činkami. Rozměry tělocvičny a připravené branky vám dovolí uspořádat i přátelský match třeba ve fotbale. Máme pro Vás postavené krásné nové víceúčelové hřiště na volejbal, florbal, házenou, basketbal, hokejbal, nohejbal. Fotbalové hřiště se nachází v Nečtinech, od zámku vzdálené lesní cestou 1,2 km.

Kolem Nečtin prochází řada cyklotras, doporučujeme proto vzít s sebou i kola. Rádi vám půjčíme i elektrokola a koloběžky, a to včetně helem.

Pokud holdujete horolezectví, necelých 6 km od zámku najdete jednu z největších lezeckých skalních oblastí Plzeňska s dvouvrcholovou stolovou horou Kozelkou. Jako výzva na vás čeká 60 skalních věží a stěn s desítkami lezeckých tras.

Zábava pro nejmenší členy rodiny

Při zařizování zahrady i vnitřních prostor zámku jsme měli na paměti, jak náročné je postarat se o caparty i školáčky. Nejdříve jsme vytyčili malým průzkumníkům bezpečný svět pro nové objevy, a to vybudováním oplocení.  Své děti tak budete mít stále na dohled.  Nebojte, nudit se nebudou. Bez obav jim dopřejte chvíle na hřišti vybaveném pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.

Nemusíte mít obavy ani z deštivého počasí, na zámku je krásně po celý rok. Pusťte děti do zábavného koutku a uspořádejte pro ně ve společenské místnosti rodinný turnaj v ping-pongu, stolním fotbálku nebo kulečníku. Nepřijdete ani o oblíbené televizní pořady. Bonus ve formě free wi-fi nadchne asi nejen teenagery.

Odpočinek? To znamená i dobře jíst a spát

Naše kuchyně je vyhlášená nejen tradičními českými jídly, ale i ochotou vyjít vstříc přípravou speciálního menu. Snídaně probíhají formou švédských stolů, samozřejmostí je zajištění polopenze i celodenního stravování. A koho by nelákala možnost vychutnat si jídlo na terase nebo si večer posedět při skleničce v baru?

Na zámku nabízíme klidné pokoje všech velikostí - od jednolůžkových a dvoulůžkových, přes rodinné až po 10lůžkové.

Ceník ubytování

Čas příjezdu (check-in): 14:00 – 17:00
Čas odjezdu (check-out): 07:00 – 10:00

 • Pohled z kamery v Nečtinech:

  Nečtiny kamera

Reference

 • Dobrý den, měli jsme u Vás na zámku svatbu 8.8. a chtěli bychom poděkovat za maximální vstřícnost se všemi požadavky co jsme měli. Ačkoliv zámek známe dlouho přes výuku geomatiky překvapila nás ochota personálu v jakoukoliv dobu, zajištění služeb i úroveň gastronomických služeb. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Zvláště bych pak ráda vyzdvihla práci p. Koudely, který odvedl naprosto skvělou práci, vše zařídil, byla s ním perfektní domluva i ohledně příprav a byl stále pozitivní i přes náročnost akce ve spojení s odjezdy táborů. Děkujeme ještě jednou celému kolektivu Zámku Nečtiny za perfektní den.
  Károvi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Vybavení zámku

 • Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.

 • Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.

 • Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 osob, otevřenou zahradní terasu nebo příjemné posezení v baru.

 • Infrasauna se nachází v přízemí kastetlu. Prohřeje vaše tělo a má pozitivní účinky na zdraví. Uvolněte se a užijte si relax!

 • Víceúčelové hřiště nabízí širokou škálu využití.

  Vzniknou zde mohou například: 2 volejbalová hřiště, tenisový kurt, hřiště na házenou nebo třeba basket.