Pohodové pobyty za příjemnou cenu

Relax pro všechny

Jak si představujete odpočinek? Klid uprostřed nádherné přírody, zajímavé výlety, čas na rodinu a přátele? Právě jste našli dovolenou svých snů, Zámek Nečtiny.

Nabídneme Vám skvělý relax v překrásné přírodě a pestré sportovní vyžití nejrůznějšího charakteru.

Dovolená podle přání – batoh na zádech i nohy nahoře

Na Zámku Nečtiny máte vše nadosah – krásy přírodního parku Manětínská, zajímavé kulturní památky i příležitost si zasportovat. Je jen na vás, jak se rozhodnete. Nabízíme vám božský klid i šanci dát si pořádně do těla.

Až vás omrzí poklidný odpočinek si v zámeckém parku, můžete vyrazit do nedalekých Nečtin do regionálního muzea, na prohlídku renesanční radnice a barokního kostela.

Další tipy na kratší i celodenní výlety naleznete zde.

Pro ty z vás, kteří nevydrží dlouho sedět, máme skvělou zprávu. Přímo v zámecké zahradě si můžete zahrát fotbálek či volejbal a ve vnitřní tělocvičně se protáhnout s TRX, bosu, stepy, flowiny i činkami. Rozměry tělocvičny a připravené branky vám dovolí uspořádat i přátelský mach třeba ve fussbalu. Novinkou pro jaro 2019 bude pro Vás postavené krásné nové víceúčelové hřiště na volejbal, florbal, házenou, basketbal, fussball, hokejbal, nohejbal. Fotbalové hřiště se nachází v Nečtinech, od zámku vzdálené polní cestou 1,2 km.

Kolem Nečtin prochází řada cyklotras, doporučujeme proto vzít s sebou i kola. Rádi vám půjčíme i elektrokola a koloběžky, a to včetně helem.

Pokud holdujete horolezectví, necelých 6 km od zámku najdete jednu z největších lezeckých skalních oblastí Plzeňska s dvouvrcholovou stolovou horou Kozelkou. Jako výzva na vás čeká 60 skalních věží a stěn s desítkami lezeckých tras.

Zábava pro nejmenší členy rodiny

Při zařizování zahrady i vnitřních prostor zámku jsme měli na paměti, jak náročné je postarat se o caparty i školáčky. Nejdříve jsme vytyčili malým průzkumníkům bezpečný svět pro nové objevy, a to vybudováním oplocení.  Své děti tak budete mít stále na dohled.  Nebojte, nudit se nebudou. Bez obav jim dopřejte chvíle na hřišti vybaveném pískovištěm, skluzavkou, trampolínou a houpačkami. Na horké dny je navíc pro plavčíky i jejich kapitány připraven malý venkovní bazén s opalovacími lehátky.

Nemusíte mít obavy ani z deštivého počasí, na zámku je krásně po celý rok. Pusťte děti do zábavného koutku a uspořádejte pro ně ve společenské místnosti rodinný turnaj v ping-pongu, stolním fotbálku, šipkách nebo kulečníku. Nepřijdete ani o oblíbené televizní pořady. Bonus ve formě free wi-fi nadchne asi nejen teenagery.

Odpočinek? To znamená i dobře jíst a spát

Naše kuchyně je vyhlášená nejen tradičními českými jídly, ale i ochotou vyjít vstříc přípravou speciálního menu. Snídaně probíhají formou bohatých švédských stolů, samozřejmostí je zajištění polopenze i celodenního stravování. A koho by nelákala možnost vychutnat si jídlo na některé z otevřených teras nebo si večer posedět při skleničce v útulném baru? Během teplých dnů pro vás náš personál připraví na přání zahradní grilování a pro partu přátel třeba i opékání prasete. Nepřipravíme vás ani o prázdninovou atmosféru opékání buřtů u ohýnku.

Na zámku nabízíme klidné pokoje všech velikostí - od jednolůžkových a dvoulůžkových, přes rodinné až po 10lůžkové. Vybrané pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Ceník ubytování

Čas příjezdu (check-in): 14:00 – 17:00
Čas odjezdu (check-out): 07:00 – 10:00

 • Pohled z kamery v Nečtinech:

  Nečtiny kamera

Reference

 • Dobrý den, měli jsme u Vás na zámku svatbu 8.8. a chtěli bychom poděkovat za maximální vstřícnost se všemi požadavky co jsme měli. Ačkoliv zámek známe dlouho přes výuku geomatiky překvapila nás ochota personálu v jakoukoliv dobu, zajištění služeb i úroveň gastronomických služeb. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Zvláště bych pak ráda vyzdvihla práci p. Koudely, který odvedl naprosto skvělou práci, vše zařídil, byla s ním perfektní domluva i ohledně příprav a byl stále pozitivní i přes náročnost akce ve spojení s odjezdy táborů. Děkujeme ještě jednou celému kolektivu Zámku Nečtiny za perfektní den.
  Károvi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Vybavení zámku

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.
  Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.
 • Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou, trampolínou a houpačkami.
  Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou, trampolínou a houpačkami.
 • Na zámku najdete pokoje pro jednotlivce, páry, rodiny i celé skupiny.
  Na zámku najdete pokoje pro jednotlivce, páry, rodiny i celé skupiny.
 • Léto patří vodě a my na to nezapomínáme. Přímo v zámeckém parku máme připraven malý bazén i lehátka na opalování.
  Léto patří vodě a my na to nezapomínáme. Přímo v zámeckém parku máme připraven malý bazén i lehátka na opalování.
 • Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 lidí, otevřenou zahradní terasu, příjemné posezení v baru i speciální bar pro děti.
  Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 lidí, otevřenou zahradní terasu, příjemné posezení v baru i speciální bar pro děti.
 • Jsme připraveni i na deštivé dny s řadou her v společenské místnosti. Vyzvěte své blízké na zápas v ping-pongu, stolním fotbale, kulečníku nebo šipkách.
  Jsme připraveni i na deštivé dny s řadou her v společenské místnosti. Vyzvěte své blízké na zápas v ping-pongu, stolním fotbale, kulečníku nebo šipkách.
 • Dvě prostorné učebny s IT tabulemi
 • Půjčovna elektrokol a koloběžek
 • Wifi